Name-day: Krystyny, Małgorzaty and Moniki
18 January 2021

Biuletyn Informacji Publicznej

    Facebook

Zmiana języka strony

Showlanguage selection

Organizacja wesel i innych uroczystości rodzinnych

19.10.2020

Nowe restrykcje dotyczące wesel i innych uroczystości rodzinnych obowiązują w strefach żółtej i czerwonej od poniedziałku 19 października. Przypominamy, że w związku z utrzymującą się wysoką liczbą dzienną wykrytych zakażeń, powiat słupski pozostaje w strefie CZERWONEJ zagrożenia epidemicznego.

W czwartek premier poinformował o nowych restrykcjach w strefie żółtej i czerwonej. W większości przypadków obostrzenia zaczęły obowiązywać od soboty. Jednak dopiero od poniedziałku zmienione zostaną zasady dotyczące imprez okolicznościowych.

W strefie czerwonej od poniedziałku będzie obowiązywał zakaz organizacji imprez okolicznościowych - takich jak m.in. wesela, komunie i stypy.

W strefie żółtej na weselach i innych uroczystościach będzie mogło brać udział maksymalnie 20 osób, ale bez możliwości zabawy tanecznej. Uczestnicy wesel, konsolacji lub przyjęć komunijnych, a także innych przyjęć okolicznościowych mają obowiązek zakrywania ust i nosa do czasu zajęcia przez nich miejsc, w których będą spożywali posiłki lub napoje.

Z wszystkimi obowiązującymi obecnie zasadami można zapoznać się na stronie: https://www.gov.pl/web/koronawirus/nowe-zasady-profilaktyki-przeciw-covid-19

Kalendarz wydarzeń

Mo Tu We Th Fr Sa Su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

W chwili obecnej, brak nadchodzących wydarzeń.

Ostatnio dodane galerie

Nowy budynek przedszkola i żłobka w Potęgowie jeszcze w tym...

Remont świetlicy w Żochowie – podpisana umowa

Dostawa książek z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Sieć wodociągowa w Potęgowie "Za torami"

Odsłonięcie tablicy pamiątkowej przy Szkole Podstawowej w...

Asystent rodziny – rozstrzygnięcie konkursu GOPS