Imieniny: Jarosława, Konrada i Bartosza
21 Kwiecień 2019

Biuletyn Informacji Publicznej

    Facebook

II Turniej XIII Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego w Łupawie

II Turniej XIII Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego w Łupawie
04.02.2019

22 stycznia w sali sportowej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Łupawie odbył się II Turniej XIII Edycji Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego.

W zawodach brało udział 85 uczniów z kilku szkół i gmin powiatu słupskiego i lęborskiego. Gry były bardzo zacięte i emocjonujące. Warto podkreślić udział najmłodszych adeptów tenisa stołowego w zawodach pod nazwą „PIERWSZY TENISOWY KROK”. W najmłodszej kategorii starowało 9 chłopców, 4 dziewczynki.

RANKING II TURNIEJU XIII EDYCJI MIĘDZYSZKOLNEJ LIGI TENISA STOŁOWEGO W ŁUPAWIE

SZKOŁA PODSTAWOWA - DZIEWCZĘTA

PIERWSZY TENISOWY KROK – TURNIEJ DLA DZIECI Z KLAS III I MŁODSZYCH

1. Alicja Puchała SP Zagórzyca – 50 pkt
2. Ewa Fąk SP Łupawa – 48 pkt
3. Katarzyna Owsiana SP Łupawa – 46 pkt
4. Julia Konopa SP Łupawa – 44 pkt

KLASA IV (rocznik 2008)

1. Patrycja Boetcher SP Potęgowo - 100 pkt
2. Julia Domagała SP Łupawa – 92 pkt
3. Zuzanna Siwicka SP Łupawa – 88 pkt
4. Martyna Kubik SP Łupawa – 84 pkt
5. Alicja Puchała – 48 pkt
6. Agata Lipka – 46 pkt

KLASA V –VI (rocznik 2006 i młodsze)

1. Amelia Kucwaj SP Łupawa – 100 pkt
2. Martyna Piołunkowska SP Potęgowo – 96 pkt
3. Katarzyna Gajda SP Szczenurze – 86 pkt
4-5. Julia Lipka SP Potęgowo – 84 pkt
Paulina Paliczek SP Łupawa – 84 pkt
6. Maja Lubrycht SP Potęgowo – 82 pkt
7-8. Katarzyna Pawłowska SP Zagórzyca – 75 pkt
Wiktoria Dolny SP Szczenurze – 75 pkt
9. Maja Boguszewska SP Potęgowo – 74 pkt
10. Aleksandra Dubacka SP Łupawa – 72 pkt
11. Maja Rolka SP Smołdzino – 64 pkt
12. Natalia Pokultinis SP Łupawa – 57 pkt
13. Michalina Boniecka – 44 pkt
14. Aleksandra Jagielska SP Potęgowo – 30 pkt
15. Klaudia Sowińska SP Smołdzino – 26 pkt
16. Amelia Kałuc SP Smołdzino – 23 pkt

KLASA VII-VIII-III Gim. (Rocznik 2003-2005)

1-2. Dominika Pawłowska SP Łupawa – 96 pkt
Amelia Kucwaj SP Łupawa – 96 pkt
3. Ewelina Skwira SP Zagórzyca – 92 pkt
4. Paulina Paliczek SP Łupawa – 88 pkt
5-6. Zuzanna Kucwaj SP Łupawa – 82 pkt
Maria Gajda SP Szczenurze – 82 pkt
7. Aleksandra Dubacka SP Łupawa – 74 pkt
8. Marika Grzywna SP Smołdzino – 71 pkt
9. Klaudia Deresiewicz SP Smołdzino – 66 pkt
10-11. Martyna Chwal SP Łupawa – 33 pkt
Wiktoria Szycko SP Skórowo – 33 pkt
12. Julia Zabieglik SP Łupawa – 29 pkt

SZKOŁA PODSTAWOWA - CHŁOPCY

PIERWSZY TENISOWY KROK – TURNIEJ DLA DZIECI Z KLAS III I MŁODSZYCH

1. Oliwier Rejmak SP Potęgowo – 50 pkt
2. Aleksander Baran SP Łupawa – 48 pkt
3. Filip Kogut SP Łupawa – 46 pkt
4. Aleksander Wiczkowski SP Łupawa – 44 pkt
5. Michał Pieniak SP Łupawa – 42 pkt
6. Kamil Konopa SP Łupawa – 40 pkt
7. Maciej Łoś SP Potęgowo – 38 pkt
8. Szymon Szela SP Łupawa – 36 pkt
9. Alex Dziecielski SP Potęgowo – 34 pkt

KLASA IV  (rocznik 2008)

1. Kaleb Dziedzik SP Smołdzino – 100 pkt
2-3. Olgierd Gański SP Zagórzyca – 94 pkt
Filip Roman SP Łupawa – 94 pkt
4. Igor Witczak SP Zagórzyca – 88 pkt
5. Mateusz Kucwaj SP Łupawa – 82 pkt
6. Radosław Kańczuga SP Szczenurze- 76 pkt
7. Filip Jagielski SP Łupawa – 75 pkt
8. Kacper Suder SP Potęgowo – 73 pkt
9. Karol Boniecki SP Łupawa – 67 pkt
10. Michał Mularczyk SP Łupawa – 36 pkt
11. Maciej Łoś SP Potęgowo – 35 pkt

KLASA V –VI (rocznik 2006 i młodsi)

1. Iwo Klawikowski SP Potęgowo – 100 pkt
2. Tomasz Trubiej SP Łupawa – 90 pkt
3. Igor Żółciński SP Potęgowo – 87 pkt
4-5. Maciej Michalski SP Łupawa – 86 pkt
Jan Muller SP Potęgowo – 86 pkt
6. Maciej Leśniweski SP Potęgowo – 84 pkt
7. Paweł Pilipionek SP Łupawa – 76 pkt
8. Adam Gałafin SP Szczenurze – 71 pkt
9. Filip Kozioł SP Łupawa – 69 pkt
10. Filip Rompski SP Zagórzyca – 54 pkt
11. Paweł Gałafin SP Szczenurze – 50 pkt
12. Fabian Wieczorek SP Szczenurze – 49 pkt
13-14. Filip Walusiak SP Smołdzino – 42 pkt
Oliwer Kozak SP Smołdzino – 42 pkt
15-16. Łukasz Michalski SP Łupawa – 40 pkt
Maciej Witczak SP Zagórzyca – 40 pkt
17. Gracjan Litych SP Potęgowo – 34 pkt
18-20. Jakub Romanowski SP Smołdzino – 24 pkt
Igor Okrój SP Potęgowo – 24 pkt
Jakub Śmiechowski SP Skórowo – 24 pkt

KLASA VII-VIII-III Gim. (Rocznik 2003-2005)

1-2. Adam Brzozowski SP Łupawa – 98 pkt
Jonatan Dziedzik SP Smołdzino – 98 pkt
3. Łukasz Szczepaniak SP Łupawa – 88 pkt
4. Paweł Paliczek SP Łupawa – 84 pkt
5. Jan Lach SP Szczenurze – 80 pkt
6. Łukasz Socha SP Szczenurze – 71 pkt
7. Ksawery Kowalski SP Łupawa – 67 pkt
8. Tobiasz Jankowski SP Szczenurze – 65 pkt
9. Michał Muszyński SP Łupawa – 64 pkt
10. Błażej Grabowski SP Szczenurze – 62 pkt
11. Kacper Szwarc SP Potęgowo – 44 pkt
12. Tomasz Kobiela SP Skórowo – 42 pkt
13. Dorian Jedynak SP Smołdzino – 41 pkt
14. Sylwester Rychert SP Potęgowo – 32 pkt
15-16. Kacper Augustynowicz SP Łupawa – 30 pkt
Paweł Nastały SP Łupawa – 30 pkt
17. Oskar Drymuza SP Potęgowo – 29 pkt
18-20. Jakub Szkuć SP Łupawa – 24 pkt
Mateusz Kozioł SP Łupawa – 24 pkt
Bartosz Mroczek SP Łupawa – 24 pkt
21-23. Kacper Lisiak SP Skórowo – 17 pkt
Kacper Nastały SP Łupawa – 17 pkt
Radosław Grzywna SP Skórowo – 17 pkt

Kalendarz wydarzeń

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Events of the day 24 kwiecień 2019 (środa)
25
26
27
28
29
30

Nadchodzące wydarzenia

Ostatnio dodane galerie

Śniadanie Wielkanocne w Środowiskowym Domu Samopomocy

Wznowiono roboty związane z budową sieci kanalizacji...

Wizyta parlamentarzystów w Potęgowie

Wyniki końcowe XIII edycji Międzyszkolnej Ligi Tenisa...

V Powiatowy Konkurs Recytatorski z Języka Kaszubskiego w...

Sukces drużyny SP Potęgowo podczas E-sportowych Mistrzostw...