Imieniny: Ambrożego, Emila i Gawła
16 Październik 2018

Biuletyn Informacji Publicznej

    Facebook

Zmiana języka strony

Pokażwybór języka

XIV Festyn Rodzinny w Łupawie - relacja

XIV Festyn Rodzinny w Łupawie - relacja
12.06.2018

W sobotę, 9 czerwca, przy Szkole Podstawowej w Łupawie, odbył się kolejny, XIV Festyn Rodzinny. Przybyłych przywitał dyrektor szkoły Bogusław Cyrny, jak również Wójt Gminy Potęgowo Dawid Litwin.

Wszyscy, którzy w tym dniu przybyli do szkoły bawili się wyśmienicie. W tym roku dołączyło do nas również przedszkole. Nauczycielki ze szkoły z przedszkola przygotowały dla dzieci mnóstwo atrakcji: tatuaże, maski, malowanie twarzy, zabawę Dar Losu, gipsowe odlewy i wiele innych. Dla rodziców najmłodsze dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały mały koncert śpiewając dla nich piosenki, w których przygotowanie włożyły dużo pracy. Starsi uczniowie śpiewali, ale przedstawili też niosące ze sobą ogromne emocje przedstawienie „Inny”.

Były i kiełbaski, i frytki, i wata cukrowa, i bańki mydlane. Rodzice przynieśli też przepyszne ciasta. Jak co roku nauczyciele rozprowadzali cegiełki. Osoba, która wygrała główną nagrodę będzie mogła zjeść pyszną kolację w restauracji Nostalgia. Licytowaliśmy tradycyjnie tort przygotowany przez panią Zuzannę Malek. Ale najważniejsze były uśmiechy na buziach dzieci i ich rodziców. Jeśli do tego dodamy biegi na bieżni, o których piszemy w zakładce „Sport” to mamy opis świetnej imprezy.  Upalny dzień sprawił trochę kłopotów, więc przydały się zakupione przez Radę Rodziców przeciwsłoneczne parasole. Nieodzowna była też praca pań z obsługi oraz pomoc starszych uczniów, którym dziękujemy. Dziękujemy bardzo wszystkim sponsorom, dzięki pomocy których Festyn Rodzinny udał się znakomicie.

Zapraszamy na następny Festyn, ale również na wrześniowy Piknik Rowerowy.

Beata Cyrny

 

Kalendarz wydarzeń

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
Events of the day 4 Październik 2018 (czwartek)
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Events of the day 14 Październik 2018 (niedziela)
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Events of the day 28 Październik 2018 (niedziela)
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Ostatnio dodane galerie

Dotacja na remont zabytkowego kościoła w Skórowie

Nowa lampa hybrydowa w Poganicach

Zakończono dwie inwestycje współfinansowane z Powiatem...

150 kolarzy na V Łupawskim Pikniku Rowerowym

I Otwarty Turniej Tenisa Stołowego dla Młodzieży