Name-day: Bogusława, Bronisława and Ilony
18 August 2022

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

 Facebook

Zmiana języka strony

Showlanguage selection

Hospicjum to też Życie

Obrazek przedstawiający serce z dłońmi
30.11.2015

1 listopada to dzień wspomnień, przemyśleń i tęsknoty za bliskimi, których już z nami nie ma. Warto więc wybrać się na spacer na cmentarz z wizytą na groby bliskich. To dzień zadumy, w którym możemy pomóc nie tylko tym, co odeszli, ale również okazać nasze wsparcie i współczucie potrzebującym.

1 listopada br. pogoda dopisywała, tłumy podążały na cmentarze, aby zapalić znicze i położyć kwiaty na grobach najbliższych. W tym dniu na apel Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Słupsku Gminny Ośrodek Kultury w Potęgowie po raz trzeci zorganizował zbiórkę pieniędzy na rzecz potrzebujących. Dzielni i wytrwali ochotnicy gromadzili się na cmentarzu w Potęgowie od godz.1100 do 1600. Szczególnie dziękujemy Julii Brzezickiej, Wiktorii Celban, Bronisławie Karbownik, Nikoli Kędra, Paulinie Kozieł, Izabeli Marchewce, Pawłowi Nowickiemu, Paulinie Puchalskiej, Iwonie Szymańskiej, Joannie Wilczyńskiej, Aleksandrowi Wyrostkiewiczowi, którzy na zmianę kwestowali w dzisiejszym dniu. Dzięki pogodnej aurze, dopisywało nastawienie odwiedzających cmentarze, dzięki czemu mogliśmy liczyć na szczodrość.

Dziękujemy wszystkim, którzy dofinansowali nas podczas kwesty i mamy nadzieję ,że nie pozostaną bierni w przyszłym roku. Życzymy wszystkim, aby sympatia do bliźniego była okazywana nie tylko podczas takich akcji, ale podczas dnia powszedniego. Niech przejawia się w dobroci, hojności, wsparciu zarówno materialnym, jak i duchowym.

Kalendarz wydarzeń

Mo Tu We Th Fr Sa Su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

W chwili obecnej, brak nadchodzących wydarzeń.

Ostatnio dodane galerie

Pożegnanie Sekretarza Gminy Potęgowo

Wkrótce rozbudowa sieci wodociągowej "Za torami"...

Wkrótce rozbudowa sieci wodociągowej "Za torami"...

Integracja grupy wsparcia opiekunów osób z...

Festyn rybny w Gminie Potęgowo 2022

Już wkrótce nowy ciągnik dla Zakładu usług Publicznych w...