Name-day: Błażeja, Przemysła and Fryderyka
29 November 2022

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

 Facebook

Zmiana języka strony

Showlanguage selection

Rozstrzygnięto konkurs "Tradycyjne ozdoby choinkowe"

14.12.2016

Zbliżają  się Święta Bożego Narodzenia.

W dniu 5.12.2015r. komisja w składzie:

Joanna Basiak - przewodnicząca

Beata Lemek- członek

Magdalena Semak- członek

 

wybrała spośród dostarczonych prac najpiękniejsze "Tradycyjne ozdoby choinkowe".

W kategorii  dzieci 4- 6 lat  przedszkola

I.   miejsce- Nadia Czekaj (Grapice)

II.  miejsce- Hanna Ramuldt (Grąbkowo)

III. miejsce- Miłosz Wasilewski(Grąbkowo)

Wyróżnienie: Kaja Różańska (Warcimino), Oliwia i Wiktoria Basarab (Potęgowo).

Udział: Inka Malek (Warcimino), Michalina Semak  (SP Skórowo), Mateusz Rozgowski (SP Skórowo),  Ksawery Kosior (SP SKórowo), Wiktoria Wziątek (SP Potęgowo), Agata Skrzypkowska (SP Potęgowo), Marcel Pogoński, Konstancja Kafeman( SP Skórowo), Karol Klawikowski ( Przedszkole Łupawa), Julka Zawacka (Przedszkole Łupawa), Krzysztof Ryta (SP Skórowo), Mateusz Wyrozumski ( SP Skórowo), Aleksandra Smolak (SP Skórowo).

 

Poza regulaminem zgłoszono pracę grupową dzieci 3-4 letnich z SP w Skórowie.

Ze względu na bardzo duże zróżnicowanie prac w kategorii szkoły podstawowe komisja podzieliła kategorię na 2 grupy wiekowe: 7-9 lat i 10-13 lat.

 

Kategoria- 7-9 lat  szkoły podstawowe:

I. miejsce- ex aequo Weronika Szybut (SP Potęgowo), Maksymilian Klimczyk (SP Potęgowo)   II. miejsce - ex aequo Olga Małek (SP Potęgowo), Laura Baranowska (SP Potęgowo)

III. miejsce - ex aequo Kaja Wyrostkiewicz (SP Potęgowo), Angelika Rynglewska

Wyróżnienia: Sylwia Rychert (SP Skórowo), Dominik Kozłowski (SP Skórowo), Andrzej Bunk ( SP Łupawa), Filip Augustynowicz (Łupawa).

Udział: Weronika Kolaczuch, Michasia Suder (ZS w Potęgowie), Natalia Wziątek (Potęgowo), Maja Łoś (Potęgowo), Paulina Milewska (Potęgowo), Anna Grzegorczyk (Łupawa), Nikola Raniszewska (Łupawa), Krzysiu Sakiewicz (Potęgowo), Maja Wasilewska (Łupawa), Natalia Bojanowska (Potęgowo), Ksawery Stefański (Potęgowo), Igor Kopanajko (SP Skórowo), Kacper Gąsior (SP Skórowo), Konrad Skrzypkowski (SP Potęgowo), Marta Szewczyk (SP Potęgowo), Agata Lipka (SP Potęgowo), Angelika Ryngwelska, Julia Celban (SP Potęgowo), Julia Szkuć (SP Łupawa), Martyna Płatek, Tymek Gołębieski (SP Potęgowo),  Maja Wejer (SP Potęgowo, Helenka Kaczmarek ( SP Potęgowo), Krzysztof Soroka (SP Potęgowo), Patrycja Boetcher (SP Potęgowo),  Szymon Różański (SP Potęgowo), Piotr Klawikowski (SP Łupawa), Julia Krop (SP Łupawa), Miłosz Wenta (SP Potęgowo),  Natalia Kacperska ( SP Potęgowo), Kuba Gorlikowski ( SP Łupawa), Mateusz Lubrycht (SP Potęgowo), Julia Lipka (Potęgowo), Piotr Klawikowski, Bartosz Wyrozumski (SP Skórowo), Kinga Przyborek (Poganice), Martyna  Słomińska(Nieckowo).

kategoria- 10-13 lat szkoły podstawowe:

I.miejsce- Wiktoria Celban (ZS Potęgowo)

II.   miejsce- Michał Wronka (Nowa Dąbrowa)

III. miejsce- Szymon Ryta (SP Skórowo)

Udział: Julia Wesołowska, Maja Boguszewska, Maciej Grejewski, Hieronim Wenta, Filip Siniawski, Wiktor Świacki, Katarzyna Kotusiewicz, Martyna Płatek, Dawid Czaja, Hubert Szewczyk, Paulina  Itrich, Iwo Klawikowski, Adam Okrój, Szymon Celban, (ZS w Potęgowie); Szymon Baran, Weronika Rychert, Klaudia Rychert, Paulina Treder (SP Skórowo).

kategoria 14-16 szkoły  gimnazjalne:

I. miejsce Dominika Dąbrowska (ZS w Potęgowie)

II miejsce Michał Wojtanek

III. miejsce Julia Kokosińska

Wyróżnienia: Kasia Stępień, Paulina Stępień.

Udział: Paweł Nastały, Kacper Grzelec, Szymon Grabowski, Nikola Benkowska, Weronika Oleszczuk, Ksawery Kowalski ( ZS w Łupawie), Martyna MańkowskaHubert Radzikowski, Mateusz Pogoński, Sandra Capar, Mateusz Gorlikowski, Katarzyna Baran, Kacper Wiśniewski, Patrycja Drońska, Klaudia Gorlikowska, Nina Kwiatkowska, Martyna Mańkowsa, Alicja Zamęcka (ZS w Potęgowie)

 

kategoria młodzież ponadgimnazjalna, dorośli:

I. miejsce- Bernadeta Okrój

II. miejsce- Teresa Wiśniewska

III. Elżbieta Kochańska

 Wyróżnienie Ewa Błaszczyk.

 Udział:

 Irena Chadacz, Damian Błażejewicz, Beata Kąkel.

Przyznano nagrody rzeczowe, ufundowane przez GOK w Potęgowie.

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie!

Kalendarz wydarzeń

Mo Tu We Th Fr Sa Su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Nadchodzące wydarzenia

W chwili obecnej, brak nadchodzących wydarzeń.

Ostatnio dodane galerie