Adam Brzozowski, mieszkaniec gminy Potęgowo, zajął pierwsze miejsce w II Zawodach „Street Workout” w Bobrownikach w klasyfikacji do lat 18!
Pierwsza tura zawodów polegała na wykonaniu ciągu ćwiczeń (seta) złożonego z 10 podciągnięć, 20 pompek, 20 przysiadów z obciążeniem 20 kg, 2 wymyków i 5 pompek na poręczach (Dipów). Należało to zrobić w jak najkrótszym czasie. Do drugiej tury przechodziło sześciu zawodników z najlepszymi czasami. Druga część rywalizacji składała się z czterech konkurencji polegających na wykonaniu jak największej liczby powtórzeń w ciągu 1 minuty.
Zawodnicy za swą ciężką walkę nagrodzeni zostali trofeami i nagrodami, co było możliwe dzięki wsparciu Wójta Gminy Damnica Andrzeja Kordylasa i Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz dwóch lokalnych firm: Farm Frites Poland Dwa i Ośrodka Hodowli Zarodowej w Bobrownikach. Wsparcia sprzętowego udzieliło Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy.
Jak zapewniają organizatorzy, w przyszłości możemy spodziewać się kolejnych edycji zawodów Street Workout, za co trzymamy kciuki, wszak dobra zabawa i sportowa rywalizacja to najlepiej spożytkowany wolny czas.
po | wt | śr | cz | pt | so | nd |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
||
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15
|
16
|
17
|
18
|
19
|
20
|
21
|
22
|
23
|
24
|
25
|
26
|
27
|
28
|
29
|
30
|
31
|